Novinky

1 2 3 4
Registrácia 1v1

Pozývame vás na poslednú sezónu v NHL 23 v móde 1v1 plná simulácia.

Na konzole PS4 liga, a tak isto PS5 liga.

Na poslednú sezónu sme si pripravili bohaté ceny pre hráčov, a to sú NHL dresy hráčov ako Paštrnák, Slafkovský, Krejci, Voracek.

1.miesto NHL dres plus prekvapenie ligy.

2.miesto NHL dres plus prekvapenie ligy.

3.miesto NHL dres plus prekvapenie ligy.

Štartovné je 10euro.

Pod príspevok napísať svoj nick a na akej konzole hráš. 

(6v6) Poznáme staronového majstra ligy - Piráti Chomutov Esports

Ako už všetci isto viete, pred pár dňami sme spoznali staronového majstra v lige 6v6 a tu vám v krátkosti pripomenieme priebehy všetkých stretnutí o vysnívanú trofej, po ktorej jednoznačne túžili oba celky. 

 

 

1.zápas

 

Piráti Chomutov 4:3 Taifun Hybridi (3:1, 1:1, 0:1)

Góly: 7. Kumbík (Fencl, Deveri) 1:0, 7. Srotman (Momo, Venec) 1:1, 12. Beluš (Frinkelin, Kumbík) 2:1, 17. Frinkelin (Deveri, Fencl) 3:1, 36. Fencl (Frinkelin, Deveri) 4:1. 40. Srotman (Momo) 4:2, 42. Gadzeem 4:3.

 

 

Finále 6v6 Alfa Games ligy sa začalo z úvodných veľmi svižne a už v 7.minúte otváral skóre zápasu Kumbík. Pred bránou, nikým neatakovaný, tečoval peknú strelu Fencla švihom. Odpoveď bola v skutku blesková. Ešte v tej istej minúte sa pekným prienikom predral obranou domácich Momo a po jeho skvelej práci sa z gólu tešil Srotman – 1:1. Ani tento stav dlho nevydržal a v 12.minúte prinavrátil vedenie domácim Beluš, ktorý do odkrytej časti bránky Orosenej doklepol puk...

(6v6) Taifun Hybrid sú druhým finalistom Alfa Games ligy !

V posledný Februárový deň sme mali možnosť sledovať ďalšie pokračovanie semifinálovej série medzi tímami Taifun Hybridi a Overping Threshers. Na programe bol zápas číslo 4, ktorý sa odohral na ľade Overpingu. Vedenia v sérii sa na tomto ľade ujali Hybridi, ktorí si poradili so súperom v predĺžení a podobne vyrovnaný zápas sa očakával aj v druhom stretnutí na tomto ľade.

Prvú príležitosť na skórovanie ponúkol hosťom Šmída, ktorý už v 2.minúte fauloval súpera. Na hosťujúcej strane bolo vidno, že sa zápas len rozbiehal, pretože viacero sľubných šancí sa skončilo nepresnou finálnou prihrávkou. Tú najväčšiu mal Momo, po Gadzeemovej prihrávke, puk v tesnej blízkosti Hoffmanna však netrafil. Z otváracieho gólu sa mohla tešiť hŕstka hosťujúcich fanúšikov v 13.minúte, keď prečíslenie 3 na 2 potiahol Gadzeem, ktorý našiel pred bránou Srotmana. Pre Srotmana to už bol 7. presný zásah v tejto sérii a celkovo 

10. v play off. Zvýšiť na 0:2 mohol pri podobnej...

(6v6) Obhájca z Chomutova putuje do finále.

1.zápas

 

Piráti Chomutov 4 - 3 The Expendables (2:0, 0:1, 2:2)

Góly: 13. Wenzel 1:0,18. Kumbik (Frinkelin) 2:0, 36. McCitrus (Jágr, Mešár) 2:1, 47. Jágr (Mešár) 2:2, 48. Frinkelin (Kumbík) 3:2, 51. Jágr (McCitrus) 3:3, 60 Frinkelin SO 4:3.

 

V otvaracom zápase tohto semifinále, sa ako prvý do náznaku šance dostali obhájcovia titulu. V 3.minúte ušiel pozdĺž mantinelu Bořucký, jeho prihrávku na Frinkelina včas zastavil Eichel. Dobré šance na otvorenie skóre prišli počas vylúčenia Jágra, so strelami Pirátov si dobre poradil gólman Dragon. V 13.minúte došlo k vyústeniu tlaku domácich, keď neúspešné vysunutie Eichela potrestal Wenzel, ktorý si položil Dragona pri backhandovej kľučke - 1:0. Výhodu presilovej hry dostali po úvodnom góle aj hostia. Najviac zaujala pekná akcia, na ktorej konci z medzikružia pálil Jágr. Beluš bol však pozorný. O pár okamihov nato predviedol šikovné ruky za bránou francúz Frinkelin, ktorý oklamal Dragona, ktorý si myslel, že puk...

(6v6) Taifun Hybridi otočili stav série a vedú v semifinále 2:1 na zápasy.

1.zápas

Taifun Hybridi - Overping Threshers 4:6 (1:2, 1:2, 2:2)

Góly: 11. Šmída (Joker, Šatan) 0:1, 17. Šmída (Železo, Šatan) 0:2, 18. Chudý (Gadzeem) 1:2, 23, Šmída 1:3, 26. Srotman 2:3, 35. Šatan (Šmída, McDejvos) 2:4, 42. Srotman (Chudý, Gadzeem) 3:4, 50. Joker (Železo, Šmída) 3:5, 56. Joker (Šmída, Šatan) 3:6, 60. Chudý 4:6.

 

Otvárací zápas semifinále ligy Alfa Games sa začal v slušnom tempe, ale z úvodu si oba celky chceli dávať hlavne pozor na obranu. Do prvej dobrej príležitosti sa v 6.minúte dostali domáci. Chudý však prihrávku vzduchom od Srotmana backhandom poslal len do bočnej siete. Hostia sa prvykrát prihlásili o slovo v 8.minúte, keď po skvelej prihrávke od Jokera sa ocitol v samostatnom úniku Šatan. Tomu v poslednej chvili puk vypichol brániaci Venec a ani Šmídovi sa opustený puk nepodarilo zasunúť za chrbát rozhodenej Orosenej, keď sa naťahoval po puku, ktorý už bol dosť z uhla. O pár sekúnd na to sa už však hosťom akcia podarila gólovo...

Rozhovor s hráčem Lev Bohemia

1.  Ahoj, na úvod by som ťa poprosil, aby si sa nám predstavil a v skratke povedal pár slov o sebe a ako dlho už hráš NHLku a na aké úspechy, poprípade pekné momenty v NHL spomínáš rád.

Ahoj, jmenuji se Kuba, je mi 27 let. Moje první nhlko bylo NHL 2001, ale Chel jsem začal hrát až v NHL 21, kdy jsem i založil tým čistě pro zábavu. Rád vzpomínám, když jsem s našim nejstálejším hráčem pod barvami našeho klubu hrál arkádový Threes, protože klasickou hru jsme nechtěli hrát, dokonce jsme spolu ani nemluvili, protože se bál, abych se mu nesmál za jeho jemný slovenský hlásek. A dneska tady spolu hrajeme ligu, tímto bych chtěl pozdravit našeho kapitána Petera.

2.  Ako vnímaš momentálny posun ligy RNM, ako sa ti momentálne liga páči ak by bolo niečo, čo by si zmenil alebo privítal čo by to bolo?

Jelikož jsme tento ročník úplně nový v režimu 6v6 , nemůžu porovnat jak liga vypadala dříve , za náš tým mužů říct, ze jsme spokojení.

3.  Aké máš/máte ako...

Rozhovor s hráčem Kapsa Boys

1. Ahoj, na úvod by som ťa poprosil, aby si sa nám predstavil a v skratke povedal pár slov o sebe a ako dlho už hráš NHLku a na aké úspechy, poprípade pekné momenty v NHL spomínáš rád.

Zdravíčko, kdybych se měl ve zkratce popsat jedinou větou, tak bych řekl asi tolik, že jsem 33 letý ženatý vystudovaný právník z Brna, který propadl závislosti na hře NHL před lety během studia na výšce a hraje ho dodnes. Pravda, zní to trochu podivně. :-) Svoje úplně první zkušenosti s hrou NHL mám už někdy z devadesátých let, kdy jsem jako malej klučina mastil na kazetkách na konzoli Sega nějaký z prvních dílů hry. V následujících letech jsem si občas zahrál hru NHL na PC, ale to bylo spíš jen takové to nahodilé offline hraní pro pobavení z euforie např. během probíhajícího MS. Až teprve od ročníku 2010 se u mě z hraní NHL stala v podstatě každodenní záležitost, tehdy ještě na konzoli PS 3. Postupem času jsem procházel různými módy ve hře, nejdřív jsem hrával...

Vyzpovídali jsme hráče Overping Treshers
Ahoj, na úvod by som ťa poprosil, aby si sa nám predstavil a v skratke povedal pár slov o sebe a, ako dlho už hráš NHLku a na aké úspechy poprípade pekné momenty v NHL spomínáš rád.
 
Ahoj tak myslim ze mě snad na NHL zná už každý. NHL hraju aktivně asi od ročníku 2017. Za největší úspěch považuju asi když jsme se v úplně první československé lize dostali do finále proti Czech and Finish Stars, které se nakonec sice nehrálo ale byl to asi největší týmový úspěch. Individuální asi vítězství All-Star game CSCL. Jinak pěkných momentů bylo za tu dobu spoustu.
 
Ako vnímaš momentálny posun ligy RNM , ako sa ti momentálne liga páči ak by bolo niečo , čo by si zmenil alebo privítal čo by to bolo ?
 
RNM jsem popravdě ze začátku nevnímal moc dobře, protože to byla snad čtvrtá československá liga a potkávat se v ligách s pořád stejnými týmy je takové ohrané. Momentálně se liga dost zvedla. Má slušnou úroveň a hlavně početné obsazení...
Rozhovor s hráčem The Expendables!

Ahoj, na úvod by som ťa poprosil, aby si sa nám predstavil a v skratke povedal pár slov o sebe a, ako dlho už hráš NHLku a na aké úspechy poprípade pekné momenty v NHL spomínáš rád.

Ahoj , Ďakujem za pozvanie. Kde začať môj nick  na psn  je MikyGBro vznikol z môjho priezviska a od malička ma tak volajú kamaráti na hokeji. NHL som začal v 20ke na Xboxe s kamošom sme hrávali WoC, ale vyhľadávalo to Ameriku tak som si kúpil za pár mesiacov PS4 a snažil som sa založiť na PS partiu ľudí, čo si majú chuť zahrať a niekam sa posúvať začiatky neboli vždy jednoduché. Za nás najväčší úspech cením 2 miesto na CSCL, ako nováčik ligy sme myslím prekvapili a určite PowerCup víťazstvá či už v 6tkach alebo 3jkach sem tam sa niečo podarilo aj v 1v1tkách.

Ako vnímaš momentálny posun ligy RNM , ako sa ti momentálne liga páči ak by bolo niečo , čo by si zmenil alebo privítal čo by to bolo ?

Nemenil by som zatiaľ nič, a ak niečo tak určite tu bude veľa dobrých...

Rozhovor s hráčem Piráti Chomutov Academy!

Ahoj, na úvod by som ťa poprosil, aby si sa nám predstavil a v skratke povedal pár slov o sebe a, ako dlho už hráš NHLku a na aké úspechy poprípade pekné momenty v NHL spomínáš rád.

Ahoj, jmenuji se Michal Luxa a je mi 32 let. Jsem otcem dvojčat, takže většinou po večerech, kdy holky spí. Dále se věnuji běhaní a také jsem sportovním redaktorem. Asi první dotek s hrou NHL jsem prožil s hrou Sega, kde jsem měl NHL95, poté jsem na PC vyzkoušel NHL98. Asi největší zážitky mám v NHL05, kdy jsme nestále hráli s kamarádem. Jenže pak přišla doba, kdy mě více zajímaly jiné věci a hrál jsem občas jen off-line módy. Až se vznikem Pirátů Chomutov Esports přišlo další nadšení.

Ako vnímaš momentálny posun ligy RNM , ako sa ti momentálne liga páči ak by bolo niečo , čo by si zmenil alebo privítal čo by to bolo ?

V RNM lize jsem teprve druhou sezonu a musím říct, že letošní ročník je mnohem kvalitnější. Hodně se mi líbí, že týmy mají termíny, kdy musejí...

1 2 3 4