Novinky - NHL22 je za námi, takto hodnotí 6v6 druhou sezónu KB24242

1.Ako by si zhodnotil základnú časť?
Základní část proběhla z našeho pohledu nejlépe jak mohla. Prohráli jsme pouze jediný zápas a dařilo se nám na obou koncích hřiště.

2.Do play off ste išli ako favorit a najväčší kandidát na titul.
Podľa vás bola to náročná cesta prísť až do finále?
Každé Play-Off je náročná část sezóny. Hráli jsme těžká a kvalitní utkání ať už s Czech Lions nebo s Jdoucími na Smrt.

3.Vrchol sezóny a tým sa myslí Finále.A v ňom ste narazili na veľmi kvalitný tým Las Dildas.
Môžeš nám opísať, ako sa vyvíjala finálová séria?
Las Dildas jsou stálicí CZ/SK scény. Super hráči a hlavně i fajn lidi, takže sem byl rád, že jsme narazili zrovna na ně ve finále. První dvě utkání jsme ztratili v prodlouženích a prohrávali jsme tak 0:2 na zápasy. Naštěstí se nám podařilo jejich dobrou hru ve 3 a 4 utkání zastavit. V pátém utkání nám vyšlo snad vše na co jsme sáhli a ujali jsme se vedení 3:2 v sérii. V Posledním utkání finále jsme dlouho prohrávali, ale díky Kumbikovi se nám podařilo pár vteřin před koncem vyrovnat a v prodloužení nám Radek vystřelil titul.

4.A posledná otázka, ako sa vám páčilo celú sezónu v RNM LIGE?
Bylo to super! V NHL 23 přijdeme znovu ????