Novinky - První Zápas Mistrovství Světa je tady !!!

PRVNÍ ZÁPAS!!!

Sweden : USA

1.Třetina

1.Třetina začla celkem z ostra a Hráči Švédské Tre Cronor Měli více šancí ,víc napadali a měli hru dobře postavenou více na Defenzívě než hráči USA Ale Hráčí USA pod Vedením Majitele Ligy Lorola i dokázali zahrozit a nebýt skvěle chytajícímu Nedelkovici  tak by možná nebyl stav po 1.Třetině 0:0 !

Hráči Tre Cronor měli k dispozici 1 přesilovou hru a hráči USA 2 a ani jeden z týmu vysokého Kalibru nedokázal tuhle Přiležitost Využít Ba naopak mohli spíše Branku OBDRŽET!

Po první třetině měl převahu tým Tre Cronor  když byl stav na Střely neskutečných 7:1 !!!

Nutno podotknout že hráči USA hráli přesilovku 5:3 a byla z toho jen jediná střela!

2.Třetina

2.Třetina začla v sériích nepřesností ale v čase 23:04 se usadili hráči USA v útočném pásmu kde vystřelil od modré čáry Caleb Jones a Brankář Hogberg nepochopitelně moc sjel na jednu stranu a nestihl střelu vyrazit . Tenhle gol jde za ním!

V druhé Třetině hrálí hráči USA víc aktivněji , přidali na důrazu a taky na střely!

V druhé části se nevylučovalo a hrálo se dost opatrně!

Stav na střely se trošku vyrovnal !  2:5 (celkem 9:6)

3.Třetina

3.Třetina začala Zcela jinak! Hráči byli důraznější v osobních soubojí nechtěl nikdo udělat chybu avšak v čase 44:51 Hráč týmu Tre Kronor Podrazil a dostal 2minuty za Podražení a dal příležitost Týmu USA Navýšit Vedení!

A co se taky nestalo ? V čase 45:07 Byla Přesilovka využita z Dorážky Karsona Kuhlmana  a Hráči Tre Kronor mají ted celkem velký problém a to dohánět ztrátu 2:0!

V čase 47:04 Vstřelil hráč Tre Kronor Gol který bohužel nemohl být uznán z důvodu Bránění Brankáři a to byla velká škoda pro Švédský tým .

Tým USA byl daleko víc nebezpečnější než jejich soupeř a pomalu šel zápas do finálu ale nakonec v čase  59:48 přidali hráči USA 3tí branku a potvrdili svoje vítězství a berou z prvního zápasu Všechny 3BODY!