Novinky - MS 22

GER :: SUI

1.Třetina

Švýcarský tým byl  ze startu aktivnější  napadal víc měl hodně vysunutý presing a chtěl zastrašit soupeře aktivnější hrou a hned ze startu na něj vletět. Tým Německa tak rychle přicházel o kotouč, ale neskutečná obrana a brankář Grubauer nedovolili švýcarskému týmu skorovat.

V Průběhu druhé poloviny třetiny bylo hodně přečíslení 2 na 1,ale ani jeden tým nedokázal skórovat!

Když už se zdálo že se půjde do šaten tak v čase 19:50 vystřelil hráč Německa Od modré čáry kde clonící hráč tečoval a Německo VEDE!

Švýcarsko si zahrálo i přesilovku ale německý tým dobře bránil a vyhazoval z obranného pásma .

2.Třetina

Jak Švýcarský tým  začal 1.Třetinu tak začal i tu druhou. hrál hodně aktivně a v čase 25:20 Tyčku! To byla velká škoda a Grubauer se jenom ohlédl.

Celá Třetina se hrála agresivně,hodně do těla a nikdo nikomu nenechal ani 1cm navíc volného místa!

Musíme Uznat že oba brankáři předváděli neskutečné zákroky!

V čase 39:38 střílí Švýcarsko Gól když vybojovali puk za brankou, posunuli před branku kde k odraženému kotouči se dostal Švýcarský hráč a dorazil do brány ! 1:1!!

3.Třetina

Kdo by čekal že v 3tí třetině uvidí nudný hokej z pohledu diváka a jenom hraje na obranu a čekání na soupeřovu chybu se velice zmýlil!

V třetí třetině jsme mohli vidět spoustu přečíslení 2 na 1 nebo 3 na 2, ale tým štastnější bylo Německo které svoje přečíslení využívalo.

v Čase 46:17 a 47:35 dal Německý tým v přečísleních krásné góly.

Tohle vypadalo už hodně bledě pro Švýcarský tým ,

Švýcarské snažení a agresivita dost ustoupila a toho Německo využilo.

v Čase 50:57 Obdrželi Hráči SUI gól na 4:1 a bylo už vymalováno .

POZOR tohle se opravdu vidí málokdy! Hráči SUI měli výhodu a dali si Vlastní Gól! neskutečné . Jeden z hráčů nahrál dozadu kde se kotouč špatně odrazil a už byl v brance a na tohle už nedokázal nikdy zareagovat. 5:1

Nakonec měli hráči SUI přesilovku 5 na 3 30sekund do konce ale toho už nedokázali nijak využít a zápas skončil.

Tým Švýcarsko pod vedením Manažera : Teros223SVK

Tým Německo pod vedením Manažera : KlauNick