1.Třetina

0:00- Zápas začal.

12:04-Vyloučen hráč Tim Bonzon(Francie) na 2 minuty.

13:05-Vyloučen hráč Duman Narzildaev (Kazachstán) na 2 minuty.

14:52- Hráč Alexandre Texier (Francie) vstřelil gól, stav utkání 0:1. Povedený začátek a využitá přesilová hra, Fleury vzal puk na modré čáře a poslal do jízdy najíždějícímu Texierovi, který střelou mezi betony překonává francouzského gólmana. Asistence: D.Fleury.

19:46-Vyloučen hráč Ballash Tyupkin (Kazachstán) na 2 minuty.

20:00- Konec 1. třetiny.

Stav utkání: 0-1

Střely na branku:4-11

Tresty: 4-2

Zápas začal aktivněji tým Francie, který si hned začátku vypracoval několik gólových šancí. Poté se situace trochu otočila při přesilovce Kazachstánu, ale tým si nedokázal vypracovat větší šance. Poté zbytek třetiny probíhal pod taktovkou Francie, která svou dominanci korunovala úvodním gólem zápasu.

2.Třetina

20:00- Začátek 2.třetiny.

40:00- Konec 2.třetiny.

Střely na branku:12-16

Tresty:4-4

26:09 – Vyloučen hráč Alexandre Texier (Francie) na 2 minuty.

Po ubráněném oslabení v úvodu třetiny byl tým Kazachstánu v této třetině aktivnější, ale zásluhou dobré obrany soupeře a několika vynikajících zákroků francouzského brankáře zůstává stav utkání stále stejný ve prospěch týmu galského kohouta.

3.Třetina

40:00- Začátek 3. třetiny.

48:45- Vyloučen hráč Turgay Glebov (Kazachstán) na 2 minuty.

49:46- Hráč Guillaume Leclerc (Francie) vstřelil gól, stav utkání 0:2. Francie potvrzuje svou dominanci v zápase. Llorca vzal kotouč v útočném pásmu, udělal pár rychlých kroků vpřed a poté přihrál Leclercovi, který snadno zakončil do prázdné brány. Asistence: V. Llorca.

51:43- Vyloučen hráč Galym Tursumbayev (Kazachstán) na 2 minuty

60:00- Konec 3. třetiny.

Stav utkání: 0-2

Střely na branku: 16-27

Tresty: 8-4

Poslední třetina patřila Francii, která nepustila tým Kazachstánu do větších šancí. Jejich útoky odvraceli hráči Kazachstánu za cenu hrubosti a nedovolených zákroků, z nichž jeden byl potrestán golem v přesilové hře, který rozhodl o výsledku dnešního zápasu. Celkově byl lepší tým Francie, který kromě pasáže ve 2.třetině nepustil soupeře do větších šancí, byl aktivnější a hrál disciplinovaněji, proto si zaslouženě odváží 3 body z tohoto zápasu.